Video Galeri

Minik Mucitler ile Turşu Yapımı

Çağın Etik Koleji olarak yaparak yaşayarak öğrenmeye devam ediyoruz. Miniklerimizle bugün turşunun nasıl yapıldığını öğrendik. Turşu yapımı sırasında aşamalarını aklımızda tutarak, kaç adet malzeme kullandığımızı sayarak bilişsel alanımızı ortaya çıkardık .

Kral Şakir ile Buluşma

Öğrencilerimizin severek izledikleri “Kral Şakir” ile buluşturduk. Öğrencilerimiz farklı bir ortamdan keyif aldılar ve akranlarıyla sosyal-duygusal alanda etkileşimde bulundular. Çünkü bizim için etik olan “Eğlenerek öğrenmektir”

Renkli Alçı Sanatı

Görsel sanatlar Atölyemizde öğrencilerimiz ortama renk katan ve ihtiyaç duyduğumuz eşyalar için satın almaya gitmiyor, öğrencilerimiz ihtiyaç duydukları materyalleri kendileri tasarlıyıp, kendileri üretiyor.

LGS sınavı motivasyonu gezisi

LGS sınavına hazırlanan gençlerimizin moral ve motivasyonu artırmak için yaptığımız Mova gezisinden kalanlar.

Çağın Etik Koleji - Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesinden Çocuk Ruh Sağlığı ve Psikiyatri uzmanı Doç. Dr. SENEM BAŞGÜL ile “Hedeflerimize uygun doğru tercihi nasıl yaparız?” konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Müzik dersimizden

Müziği seven çocuk insanı sever, yaşamı sever. Eşsiz bir güç ve zenginlik kazanır. Eflatun: "Estetik eğitim,ahlak eğitimi de etkiler." Çağın Etik Kolejinde her çocuk müziğin ritmini,anlamını tüm güzelliğini içine işler

İngilizce Dersimizden

En güzel öğrenme yaparak ve yaşayarak öğrenmedir. İngilizceyi eğlenerek, yaparak, yaşayarak öğreniyoruz.

Kalbin Şekli

Deve kuşu kalbi üzerinde Damarları incelerken küçük ve büyük kan dolaşımının başlangıç noktalarını öğrendik.Kalbi parçalayarak içindeki kulakçık ve karıncıkları inceledik.

Geleceğe Nefes Ol Kampanyası

Çağın ETİK Koleji Ailesi olarak ülkemizi ağaçlandırma kampanyasına destek oluyoruz. Fidanlarımızla geleceğe nefes olacağız!

Lösemili Çocuklar Haftası

Çağın ETİK Koleji Ailesi olarak lösemi haftasında bir farkındalık yaratalım dedik ve bir günümüzü maske ile geçirdik. Çevremdeki sorunları/olayları farkederim, empati kurarım ve farkındalık yaratırım... Çünkü Çağın ETİK Koleji Ailesinin bilinçli bir bireyiyim.