Video Galeri

ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Öğretmenlerimizin gününü kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

LGS sınavı motivasyonu gezisi

LGS sınavına hazırlanan gençlerimizin moral ve motivasyonu artırmak için yaptığımız Mova gezisinden kalanlar.

Çağın Etik Koleji - Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesinden Çocuk Ruh Sağlığı ve Psikiyatri uzmanı Doç. Dr. SENEM BAŞGÜL ile “Hedeflerimize uygun doğru tercihi nasıl yaparız?” konulu seminerimizi gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Geleceğe Nefes Ol Kampanyası

Çağın ETİK Koleji Ailesi olarak ülkemizi ağaçlandırma kampanyasına destek oluyoruz. Fidanlarımızla geleceğe nefes olacağız!

Lösemili Çocuklar Haftası

Çağın ETİK Koleji Ailesi olarak lösemi haftasında bir farkındalık yaratalım dedik ve bir günümüzü maske ile geçirdik. Çevremdeki sorunları/olayları farkederim, empati kurarım ve farkındalık yaratırım... Çünkü Çağın ETİK Koleji Ailesinin bilinçli bir bireyiyim.

2. Ayımızı Geride Bıraktık

Çağın ETİK Koleji'nde 2 aya sığdırdıklarımızdan kesitler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Etkinliklerimizden.

Açık Havada Etkileşimli Grup Rehberliği

Dersimiz, Açık Havada Etkileşimli Grup Rehberliği" Konumuz, "Dikkat Geliştirme" etkinliğiyle değerler konusunda farkındalık yaratma.

SÜLEYMAN BELEDİOĞLU

Bonus Hoca - Çağın Etik Koleji

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü

Çağın ETİK Koleji Ailesi olarak 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü Etkinliğimiz ile öğrenci, öğretmen, idareciler ve diğer tüm personellerimiz ile birlikte dikkat çekmek ve öğrencilerimizi bilinçlendirmeye çalıştık. Bu amaçla kurumumuzda beslediğimiz hayvanlarımızı tel örgülere veya