Video Galeri

Eğlenceli Ritmik saymalar

Ritmik saymalar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Fatma hocamız ritmik saymaları iyice pekiştirdikten sonra ödül olarak pinpon topu ve kağıt bardaklarla el, göz koordinasyonu çalışmalarını da gerçekleştirmiş oldu. Okuyoruz, öğreniyoruz, eğleniyoruz... Bir okuldan çok daha fazlası. #ÇağınEtikKoleji #mardin

Sanatçıların İzinde /Ahmet Güneştekin

Çağın ETİK Kolejindeki öğrenciler, sadece öldükten sonra değeri anlaşılan Dünya'dan göçtükten sonra nam salmış sanatçıları değil yaşayan büyük sanatçılarımızı da tanırlar ve tanıtırlar. Bugün #Sanatçılarınİzinde serimizin ilk sanatçısı bu toprakların bağrından çıkmış büyük üstat Ahmet Güneştekin idi. Sunumu yapan 9/B sınıfından öğrencimiz Ferhat Demir'i kutluyoruz.

MüNAZARA

MüNAZARA Bilişim Teknolojileri Yaralı mı? Zararlı mı?

Kemerini Tak

TRT ANKARA ÇOK SESLİ ÇOCUK KOROSU - KEMERİNİ TAK - 2019

24 Kasım Öğretmenler Günü

Ordularımızın kazandığı zafer, sizin eğitim ordularınız için yol açtı. Gerçek zaferi siz, öğretmenler kazanacaksınız. Bunu başaracağınızdan kuşkum yoktur. Sarsılmaz bir inançla ben ve arkadaşlarım sizi gözeteceğiz. Sizin karşılaştığınız tüm engelleri kıracağız. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

10 Kasım 2018

Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

Zorba olma Kanka ol!

Farklılıklarımız, birliğimizi tamamlayan zenginliklerimizdir. Bu nedenle farklılıklara saygı duyulmalıdır. Bu saygı kişiye, farklı inançlara, görüşlere, yaşayış biçimine saygıdır. Demokrasinin temel şartlarından biri, farklılıklara saygı göstermektir.

Meeting dialogue with the second grade

Meeting dialogue with the second grade 2/B Sınıfı tanışma diyaloğu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Onun Adı Vatandır!